MENÜ
SEPETİM

450 TL ve Üzeri Alışverişlere Ücretsiz Kargo!

Manic Panic - saç

02 Ağu SAÇLARIMDA İSTEDİĞİMİ BULDUM SIRA SİZDE
manicpanic 1 13462
Yaz tatilinin gelmesiyle birlikte davetler, piknikler, partiler ve hareketin olacağı yerlerin sayısı da artmaya başladı. Hazır okullar da kapanmışken genç kadınlar arasında düzenlenecek partileri kaçırmamak gerekiyor. Zaman bizim, vakit bizim için geçiyor. Tabi tüm bunları yapmadan önce bilmeniz gereken pratik birkaç bilginin olduğunu da hatırlatma..
02 Ağu ÇILGIN PARTİLERDE RENKLİ SAÇLAR
manicpanic 0 3248
Moda dünyasının yenilenen tarzını incelerken gözüme çarpan saç renkleri dikkatimi çekti. Geçtiğimiz sezonlardan daha farklı olarak kendini gösteren renklerde oldukça değişimin yaşandığı görülüyor. Siyah, kahve renkler yerine daha canlı ve parlak renkler genç kadınlar arasında daha bir moda haline gelmiş. Biraz inceleme ve araştırmalarım neticesinde..
15 Eyl RENKLİ SAÇ MODELLERİNDE YENİ SEZON
manicpanic 0 12769
Değişen moda dünyasının en çok rağbet gören konularından biri de saç modelleri konusudur. Her sezon moda sektöründe kendini gösteren ve bu anlamda kadınların dikkatini üzerine çekmeyi başaran konuyla ilgili uzmanların yaptıkları çalışmaları değerlendirmek, moda dünyasının yeniliklerini takip etmek adına oldukça işe yarıyor. Doğrusu modayı takip etm..
Gösterilen: 1 ile 3 arası, toplam: 3 (1 Sayfa)