Geçenlerde kadın arkadaşlarımla bir parti yapmaya karar verdik. Aslında hepimiz başta çok sıcak baktık partiye, gerçi hâlâ hepimiz aynı fikirdeyiz ama düzenleyeceğimiz parti çok renkli olacağı için karar verip davetleri yaptıktan sonra hepimizde bir telaş belirmeye başladı. O gün geldiğinde ne giyeceğiz, nasıl bir makyaj yapacağız vs. her bir soru telaşa kapılmamız için yetti de arttı. Parti, eğlence adına gerçekten çok hareketli olacak, müzik, dans, gösteri ve daha akla gelebilecek tüm çılgınlıklar. Kadınlar arası bir parti elbette ama yine de makyaj konusunda ben de dahil diğer arkadaşlarım da heyecanlı bir şekilde arayış içine girip kaldık. Manic Panic renkleri vardı iyi ki de yoksa ne yapacağımız hakkında gerçekten hiçbir fikrimiz yoktu. Herkesten farklı olmak istiyorduk. Hepimiz, her birimiz… Herkesin tonu ve rengi farklı olacak, herkes kendine göre bir makyaj yapacak, kararımız da bu şekildeydi. Akşam eve geldiğim gibi internetin başına geçerek aramalara başladım. Eyeliner renklerindeki yenilikleri gözden geçirerek o renk senin bu renk benim aramaya koyuldum. Renk seçenekleri bir hayli fazlaydı, açık tenliler için ayrı renkler, koyu tenliler için ayrı renkler vardı ama hangi birini tercih edeceğim konusunda gerçekten çok kararsızdım. Sonunda telefonu elime alarak arkadaşımın birini aldım ve saymaya başladım eyeliner renklerini. Mavi, pembe, mor, lila, lacivert… Dur durak bilmeden renkleri sayınca, arkadaş da kararsız kaldı ama sonunda mor rengin geceye en güzel şekilde uyum sağlayacağına birlikte karar verdik. Sanırım arkadaşım da aynı rengin tonunu beğenmiş.

Eyeliner denince aklıma Manic Panic’ten başkası gelmez

Herkesin kendine göre belirlediği bir süper kahramanı olur ya… Ben de makyaj konusunda kahramanımı buldum. Manic Panic bu işi gerçekten çok iyi yapıyor. Her yaştan kadın için sundukları bin bir renk seçenekleri arasından kendi ten ve zevk rengine göre seçim yapmak çok kolay. Sadece bazı inceliklere dikkat etmek gerekiyor. Mesela giyeceğiniz kıyafetin rengini kesinlikle göz önünde bulundurarak tercih yapmanız, daha isabetli sonuçları elde etmenize yardımcı olacaktır ya da daha farklı bir dille söylemek gerekiyorsa, kendinize yakıştırdığınız kıyafetin rengine göre eyeliner seçimi yapmanız çok daha güzel bir görünüme kavuşmanızı kolaylaştıracaktır. Markanın Avrupa’da yaygın bir şekilde kullanıldığını ve makyaj konusunda tercih edilen bir markadır. Yani güven noktasında kesinlikle herhangi bir sorunla karşı karşıya kalmayacağınızı bilmenizi istiyoruz. Tüm bunlar yaşanırken bir de en güzel seçenekleri ile sundukları moda renkleri de inceleme şansınızın olması, aradığınızı bulma noktasında yardımcı olmaya yetiyor. Göz güzelliğinin ön plana çıkması için eyeliner noktasında sunulan seçenekleri değerlendirme kolaylığı sunduğumuz sitemizden sipariş verme kolaylıklarını değerlendirebileceğiniz gibi bir de alışverişinizi keyifli hale getirebileceğiniz alternatiflere de sahip olabileceksiniz.

Siz de kararınızı Manic Panic’ten yana verin

Seçim, renk seçenekleri ve marka kalitesi derken herkesin kendine göre bir tarz belirlemesini kolaylaştıran Manic Panic ile eyeliner konusunda istediğinizden çok daha fazlasına sahip olmak için sitemizi incelemeniz yeterli olacaktır. Herkese uygun renkler, her yaşa uyumlu göz makyajı fikirleri ve daha fazlası hakkında güncel tuttuğumuz sitemizi incelediğinizde, gideceğiniz partilerde en şık olan kişi olarak kendinizi gösterebilirsiniz. Tüm bunlara sahip olmanın kolaylıkları ile sitemizi değerlendirerek çok daha olumlu sonuçlara ulaşacaksınız.