MENÜ
SEPETİM

450 TL ve Üzeri Alışverişlere Ücretsiz Kargo!

Manic Panic

02 Ağu SAÇLARIMDA İSTEDİĞİMİ BULDUM SIRA SİZDE
manicpanic 1 12548
Yaz tatilinin gelmesiyle birlikte davetler, piknikler, partiler ve hareketin olacağı yerlerin sayısı da artmaya başladı. Hazır okullar da kapanmışken genç kadınlar arasında düzenlenecek partileri kaçırmamak gerekiyor. Zaman bizim, vakit bizim için geçiyor. Tabi tüm bunları yapmadan önce bilmeniz gereken pratik birkaç bilginin olduğunu da hatırlatma..
02 Ağu ÇILGIN PARTİLERDE RENKLİ SAÇLAR
manicpanic 0 3186
Moda dünyasının yenilenen tarzını incelerken gözüme çarpan saç renkleri dikkatimi çekti. Geçtiğimiz sezonlardan daha farklı olarak kendini gösteren renklerde oldukça değişimin yaşandığı görülüyor. Siyah, kahve renkler yerine daha canlı ve parlak renkler genç kadınlar arasında daha bir moda haline gelmiş. Biraz inceleme ve araştırmalarım neticesinde..
02 Ağu Renkli Saç Modellerinde Yeni Sezon
manicpanic 0 3835
Değişen moda dünyasının en çok rağbet gören konularından biri de saç modelleri konusudur. Her sezon moda sektöründe kendini gösteren ve bu anlamda bayanların dikkatini üzerine çekmeyi başaran konuyla ilgili uzmanların yaptıkları çalışmaları değerlendirmek, moda dünyasının yeniliklerini takip etmek adına oldukça işe yarıyor. Doğrusu modayı takip etm..
26 Tem MANIC PANIC RUJ İLE FARKLI GÖRÜNÜM
manicpanic 0 2828
Ruj sürmek ya da makyaj yapmak, her yaştan kadınlar arasında kendini gösteren bir modadır. Aslında herkesin kendine göre belirlediği renklerden söz edebiliriz. Kırmızı, vişneçürüğü, pembe ya da bu tondan olan rujlar, daha çok bildiğimiz renk seçenekleridir. Ancak bunlar dışına çıkmak isteyenler de olabilir. Mesela genç kadınlar, sürekli olarak daha..
15 Eyl GÖZ MAKYAJINDA YENİ RENKLER
manicpanic 0 17295
Geçenlerde kadın arkadaşlarımla bir parti yapmaya karar verdik. Aslında hepimiz başta çok sıcak baktık partiye, gerçi hâlâ hepimiz aynı fikirdeyiz ama düzenleyeceğimiz parti çok renkli olacağı için karar verip davetleri yaptıktan sonra hepimizde bir telaş belirmeye başladı. O gün geldiğinde ne giyeceğiz, nasıl bir makyaj yapacağız vs. her bir soru ..
15 Eyl GÜZELLİK VE MAKYAJDA RUJUN YERİ
manicpanic 1 10685
Güzellik konusu, moda konularından biridir. Yani değişim, modanın hızı kadar etkilidir. Sürekli yeni bir şeyler görmek ve değişimlere tanık olmak mümkündür. Bu nedenle yakından takip etmeden bu sektör hakkında bir şeyler söylemek ya da bir şeyler karalamanın mümkün olmadığını belirtmemiz gerekiyor. Yeni sezona girdiğimiz günlerde de yine değişik fi..
15 Eyl RENKLİ SAÇ MODELLERİNDE YENİ SEZON
manicpanic 0 12665
Değişen moda dünyasının en çok rağbet gören konularından biri de saç modelleri konusudur. Her sezon moda sektöründe kendini gösteren ve bu anlamda kadınların dikkatini üzerine çekmeyi başaran konuyla ilgili uzmanların yaptıkları çalışmaları değerlendirmek, moda dünyasının yeniliklerini takip etmek adına oldukça işe yarıyor. Doğrusu modayı takip etm..
15 Eyl MEZUNİYET TÖRENİ İÇİN RUJ RENKLERİ
manicpanic 0 7788
Yaz tatilinin gelmesiyle birlikte genç kadınları saran bir heyecanla yeniden moda dünyasında gündem kendini göstermeye başladı. Mezuniyet töreni, genç kadınların en çok dikkat ettikleri ve özenerek seçimlerde bulundukları günlerden biridir. Bu günlerde, herkes kendini daha farklı görmek ve hissetmek ister. Bu nedenle en güzel renklere doğru hareket..
15 Eyl YENİ RUJ MODELLERİ İLE YENİ BİR PARTİYE HAZIRLIK
manicpanic 0 10469
Hafta sonu bir parti için hazırlık yapmaya koyuldum. Aslında işin doğrusunu söylemek gerekirse aklımda bir şeyler vardı. Kıyafet, ayakkabı ve makyajım için öncesinden belirlediğim birtakım şeyler vardı. Ancak yeni sezonun farklı detaylarını incelerken gözüme çarpan yeniliklere bakmadan da geçmek istemedim. Özellikle de makyaj konusunda çok fazlasıy..
Gösterilen: 1 ile 9 arası, toplam: 9 (1 Sayfa)