Mixer / Pastel-Izer

Mixer / Pastel-Izer

79,90TL
Ürün Kodu: HCR 11047
Stok Stokda Var

Genel Bakış

Mixer/Pastel-Izer ürünümüz platin, açık sarı ve sarı saçlar üzerine uygulanacak boyaları pastelleştirmek için özel olarak üretilmiştir. Renkleri p...

Mixer/Pastel-Izer ürünümüz platin, açık sarı ve sarı saçlar üzerine uygulanacak boyaları pastelleştirmek için özel olarak üretilmiştir. Renkleri pastelleştirirken pigmentlerin gücünü ve etkisini hafifletmez ve boyanın kalıcılığını etkilemez. Çok etkili bir üründür. Boyanın rengi istenilen tona gelene kadar boyanın içerisine azar azar ilave edilir. Bir çay kaşığı ilave ederek başlanmasını öneririz. İstenilen rengi elde edene kadar ilave edilir. Pastel tonlar isteyenler için mükemmel bir üründür.

Saçlarınızı Manic Panic ile boyadıktan sonra değişimi ve muhteşem farkı hissedeceksiniz. Ürünlerimizin en büyük özelliği doğal ve bitkisel saç boyası olmasıdır. Hiçbir şekilde zararlı kimyasal madde (Paraben, Peroksit, Amonyak ve PPD) içermez ve saçınıza asla zarar vermez. Aksine yumuşatır ve parlatır.

Hayvanlar üzerinde test edilmeden üretilen Manic Panic, PETA (People for the Ethical Treatment of Animals) tarafından onaylı VEGAN bir markadır.

Uygulamayı yapmadan önce Dikkat Edilmesi Gerekenler - Sıkça Sorulan Sorular ve Kullanım Kılavuzu bölümlerini okumanızı tavsiye ederiz.

YANLIŞ UYGULAMALARDAN DOĞACAK SORUNLARDAN MARKAMIZ SORUMLU DEĞİLDİR!

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!

Oylama Kötü           İyi
Gösterilecek Öğe yok!