Lie Locks

Lie Locks

79,90TL
Ürün Kodu: HCR 11019
Stok Stokda Var

Genel Bakış

Leylak bahçelerinin baş döndüren kokusu, al beni de hayal ile gerçeğin büyüsünde yıka... Bu büyülü lila rengimiz Lie Locks "Classic" formülümüzde ...
Renk Seçeneği
Mor
Lila

Leylak bahçelerinin baş döndüren kokusu, al beni de hayal ile gerçeğin büyüsünde yıka... Bu büyülü lila rengimiz Lie Locks "Classic" formülümüzde satışa sunulmuştur.

Bütün renklerimizden de birebir sonuç alabilmeniz için saçlarınızın 11 DERECE PLATİNE kadar açılması gerekir. 11 Derece platine kadar açılmamış saçlarda birebir sonuç alamazsınız. Bu renk için önerilen saç rengi 11 derece platindir. Ürün açıklamasında belirtilen bazı kriterlerden bahsetmek gerekirse; Lie Locks  rengi, saçlarınız çok fazla işlem görmüşse, alt katmanlarda birikmiş özellikle siyah, kızıl, kırmızı ve bakır boya kalıntıları varsa, saçın emiş gücü zayıfsa, yeterince veya eşit açılmamışsa, farklı tonlar ortaya çıkabilir veya boya çabuk akabilir. Saçın PH değerleri yine bu rengimizde sonucu etkileyebiliyor. Net bir renk alabilmenin yanı sıra, farklı etkileşimlerin de olabileceği göz önünde bulundurulmalıdır.

Boyanın saçlarınızda minimum 45 dakika bekletilmesi gerekmektedir. Herhangi bir zararlı kimyasal madde içermediğinden dolayı saçlarınızda istediğiniz kadar bekletebilirsiniz. Bu sayede boya saçlarınıza daha derin işleyeceği için beslenmesini, canlı ve yumuşak olmasını sağlayacaktır.

Uyguladığınız rengin saçlarınızdan akma sürecinde, farklı tonlar oluşmadan kendi tonunda akması için Virgin Snow (11 derece platine kadar açılmış saçlarda istenmeyen pigmentleri yok etmek ve temiz bir beyaz elde etmek için kullanılır) adlı tonerimiz ile boyamanız gerekir. Bu sayede renk kendi tonlarında akacaktır. 

Pastel tonlar elde etmek isterseniz, Mıxer/Pastel-Izer (renklerin yapısını bozmadan, soldurmadan, pastelleştirmek için özel olarak üretilmiştir) adlı ürünümüzle pastelleştirebilirsiniz.

Saçlarınızı Manic Panic ile boyadıktan sonra değişimi ve muhteşem farkı hissedeceksiniz. Ürünlerimizin en büyük özelliği doğal ve bitkisel saç boyası olmasıdır. Hiçbir şekilde zararlı kimyasal madde (Paraben, Peroksit, Amonyak ve PPD) içermez ve saçınıza asla zarar vermez. Aksine yumuşatır ve parlatır.

Hayvanlar üzerinde test edilmeden üretilen Manic Panic, PETA (People for the Ethical Treatment of Animals) tarafından onaylı VEGAN bir markadır.

Uygulamayı yapmadan önce Dikkat Edilmesi Gerekenler - Sıkça Sorulan Sorular ve Kullanım Kılavuzu bölümlerini okumanızı tavsiye ederiz.

YANLIŞ UYGULAMALARDAN DOĞACAK SORUNLARDAN MARKAMIZ SORUMLU DEĞİLDİR!

11 Derece Platin Örneği

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!

Oylama Kötü           İyi
Gösterilecek Öğe yok!