Fleurs Du Mal

49,90TL 79,90TL
Ürün Kodu: HCR 11055
Stok Stokda Var

Genel Bakış

Ey sen duygu düğümü, hüzün çiçeği, meleklerin en güzeli ve en bilgesi… Bu şehir sıkıyor beni tut ellerimi dağıt elem ve kederimi... Şiirin rengi o...

Ey sen duygu düğümü, hüzün çiçeği, meleklerin en güzeli ve en bilgesi… Bu şehir sıkıyor beni tut ellerimi dağıt elem ve kederimi... Şiirin rengi olsa şüphesiz sümbül rengi olabilirdi. Bu romantik ve yumuşak pastelleştirilmiş boyamız Fleurs Du Mal "Classic Creamtone" formülümüzde satışa sunulmuştur. 

Extra pastelleştirilmiş olarak satışa sunulmuş bu serimiz sadece 11 derece platin saçlarda sonuç verir. Daha kalıcı ve canlı olması için platine kadar açtırdığınız saçlarınıza Virgin Snow adlı tonerimizi uygulayarak temiz beyaz bir saç elde ettikten sonra uygulamanızı öneririz.

Bütün renklerimizden de birebir sonuç alabilmeniz için saçlarınızın 11 DERECE PLATİNE kadar açılması gerekir. 11 Derece platine kadar açılmamış saçlarda birebir sonuç alamazsınız.

Boyanın saçlarınızda minimum 45 dakika bekletilmesi gerekmektedir. Herhangi bir zararlı kimyasal madde içermediğinden dolayı saçlarınızda istediğiniz kadar bekletebilirsiniz. Bu sayede boya saçlarınıza daha derin işleyeceği için beslenmesini, canlı ve yumuşak olmasını sağlayacaktır.

Uyguladığınız rengin saçlarınızdan akma sürecinde, farklı tonlar oluşmadan kendi tonunda akması için Virgin Snow (11 derece platine kadar açılmış saçlarda istenmeyen pigmentleri yok etmek ve temiz bir beyaz elde etmek için kullanılır) adlı tonerimiz ile boyamanız gerekir. Bu sayede renk kendi tonlarında akacaktır. 

Saçlarınızı Manic Panic ile boyadıktan sonra değişimi ve muhteşem farkı hissedeceksiniz. Ürünlerimizin en büyük özelliği doğal ve bitkisel saç boyası olmasıdır. Hiçbir şekilde zararlı kimyasal madde (Paraben, Peroksit, Amonyak ve PPD) içermez ve saçınıza asla zarar vermez. Aksine yumuşatır ve parlatır.

Hayvanlar üzerinde test edilmeden üretilen Manic Panic, PETA (People for the Ethical Treatment of Animals) tarafından onaylı VEGAN bir markadır.

Uygulamayı yapmadan önce Dikkat Edilmesi Gerekenler - Sıkça Sorulan Sorular ve Kullanım Kılavuzu bölümlerini okumanızı tavsiye ederiz.

YANLIŞ UYGULAMALARDAN DOĞACAK SORUNLARDAN MARKAMIZ SORUMLU DEĞİLDİR!

11 Derece Platin Örneği

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!

Oylama Kötü           İyi
Gösterilecek Öğe yok!