Electric Banana Jöle
-52%

Electric Banana Jöle

22,00TL 46,00TL
Ürün Kodu: HTG 12170B
Stok Stokda Var

Genel Bakış

Saç renginizi kısa sürede renklendirmek ve ardından yıkayıp kendi saç renginize dönmek ister misiniz? Sorunun cevabı evet ise o zaman Renkli Saç Jölel...

Saç renginizi kısa sürede renklendirmek ve ardından yıkayıp kendi saç renginize dönmek ister misiniz? Sorunun cevabı evet ise o zaman Renkli Saç Jölelerimiz tam aradığınız ürün oluyor. Kısa süreli renklenmek ve yıkadıktan sonra akıp giden, bunun yanı sıra normal jöle gibi saçlara şekilde veren Renkli Jölelerimiz 50 ml özel ambalajında satışta!

Dye Hard Jöle Uygulaması:

Açık renk saçlarda tüm jöle renklerimiz anında jölenin rengini alır.

Koyu renk saçlarda ise açık renk jölelerimiz anında jölenin rengini alır.

Ancak koyu renk saçlara koyu renk jölelerimizden uygulanmak istendiğinde (Purple Haze, Electric Sky, Vampire Red) önce jöle bir kat uygulanır ve 1-2 dakika kuruması beklenir. Kuruduktan sonra bir kat daha uygulanır. Bu işlem duruma göre tekrarlanabilir.

Jöle uygulandıktan sonra:

Kurumasını bekledikten sonra isteğe göre olduğu gibi bırakılabilir, taranabilir veya katılaşmış jöleli saç elle ayrılabilir. Islakken taradığınızda saç daha yumuşak olur. Saçın daha da yumuşak olmasını istiyorsanız  jöleyi uygulamadan önce saçınıza saç kremi sürebilir veya jöleyi nemli saça uygulayabilirsiniz. Kuruması biraz daha uzun sürecektir ancak fön makinası kullanabilirsiniz.

En iyi neticeyi almak için koyu renk saçlara daha açık renk jöleleri tercih etmenizi öneririz. Jöleler saçı yıkadığınızda akar. Çok işlem görmüş saçlarda ilk yıkamada tamamen akmayabilir. Birkaç yıkamada tamamen akacaktır.

Koyu renk saçlarda:

Electric Sky, Purple Haze ve Vampire Red uygulaması daha zor olduğundan açık renkleri tercih etmenizi öneririz.

 

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!

Oylama Kötü           İyi
Gösterilecek Öğe yok!