Virgin Snow

88,90TL
Ürün Kodu: HCR 11033
Stok Stokda Var

Genel Bakış

Virgin Snow ürünümüz boya değil tonlandırıcıdır. 11 derece platine kadar açtırılmış saçlarda istenmeyen pigmentleri yok etmek ve temiz beyaz bir s...

Virgin Snow ürünümüz boya değil tonlandırıcıdır. 11 derece platine kadar açtırılmış saçlarda istenmeyen pigmentleri yok etmek ve temiz beyaz bir saç elde etmek için kullanılır. Bu eflatun tonerin içerisindeki tonlar beyaza kadar açtırılmış saçlarda kalan istenmeyen çok hafif sarı kalıntıların etkisini ortadan kaldırır. Sonuç olarak tamamen "Beyaz" bir saç elde edilir. Manic Panic Virgin Snow ürününü birkaç saat saçınızda bekletmenizi öneririz. Saçınızda ne kadar uzun süre kalırsa o kadar daha fazla etkisini gösterir. Saç kurutma makinesi ile sıcak uygulamanız daha çabuk netice almanızı sağlar. Yeterince vakit ayıramadığınız takdirde iki kez yapmanızı öneririz. Dikkat; sarı saçlarda herhangi bir etkisi olmaz. Virgin Snow "Classic" ve "Amplified(%30 daha uzun süre kalıcı) olarak her iki formülümüzde de bulunmaktadır.

Saçlarınızı Manic Panic ile boyadıktan sonra değişimi ve muhteşem farkı hissedeceksiniz. Ürünlerimizin en büyük özelliği doğal ve bitkisel saç boyası olmasıdır. Hiçbir şekilde zararlı kimyasal madde (Paraben, Peroksit, Amonyak ve PPD) içermez ve saçınıza asla zarar vermez. Aksine yumuşatır ve parlatır.

Hayvanlar üzerinde test edilmeden üretilen Manic Panic, PETA (People for the Ethical Treatment of Animals) tarafından onaylı VEGAN bir markadır.

Uygulamayı yapmadan önce Dikkat Edilmesi Gerekenler - Sıkça Sorulan Sorular ve Kullanım Kılavuzu bölümlerini okumanızı tavsiye ederiz.

YANLIŞ UYGULAMALARDAN DOĞACAK SORUNLARDAN MARKAMIZ SORUMLU DEĞİLDİR!

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!

Oylama Kötü           İyi
Gösterilecek Öğe yok!