Raven

Raven

88,90TL
Ürün Kodu: HCR 11007
Stok Stokda Var

Genel Bakış

Gizemin sonsuz dehlizlerinin tahmin edilemez sürprizleri ile dolu olan, içinde her şeyi barındıran, siz ne isterseniz onu yansıtan Raven'in çekimi...

Gizemin sonsuz dehlizlerinin tahmin edilemez sürprizleri ile dolu olan, içinde her şeyi barındıran, siz ne isterseniz onu yansıtan Raven'in çekimine karşı koyabilmek imkânsızdır. Güç, Özgüven, Cesaret, Tutku, Kararlılık, Bilinmeyen, saymakla bitiremeyeceğimiz sır dolu bir dünyanın kapılarını aralamaktır Siyah. Kapıdan ne geleceğini ise asla bilemezsiniz. Raven "Classic" formülümüzde satışa sunulmuştur.

Tüm renklerimizde tavsiye ettiğimizin aksine Raven için saçların platine kadar açılmış olmasına gerek yoktur. Raven rengimiz için önerimiz 4 ile 7 derece arasındaki saç tonlarıdır.

Güçlü renk pigmentlerine sahip bu rengimizi diğer tüm renklerden ayıran çok önemli bir özelliğini belirtmek isteriz.  Siyah bir renk olarak bilinir ama aslında Siyah diye bir renk yoktur. Ara renklerin kesişimindin SİYAH elde edilir. Bunun nedeni ise ara renklerin pigmentlerinin şeffaf olmaması ve kapatıcı özellik dediğimiz sonucu vermesidir.

Saçlarınızı Manic Panic ile boyadıktan sonra değişimi ve muhteşem farkı hissedeceksiniz. Ürünlerimizin en büyük özelliği doğal ve bitkisel saç boyası olmasıdır. Hiçbir şekilde zararlı kimyasal madde (Paraben, Peroksit, Amonyak ve PPD) içermez ve saçınıza asla zarar vermez. Aksine yumuşatır ve parlatır.

Hayvanlar üzerinde test edilmeden üretilen Manic Panic, PETA (People for the Ethical Treatment of Animals) tarafından onaylı VEGAN bir markadır.

Uygulamayı yapmadan önce Dikkat Edilmesi Gerekenler - Sıkça Sorulan Sorular ve Kullanım Kılavuzu bölümlerini okumanızı tavsiye ederiz.

YANLIŞ UYGULAMALARDAN DOĞACAK SORUNLARDAN MARKAMIZ SORUMLU DEĞİLDİR!

11 Derece Platin Örneği

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!

Oylama Kötü           İyi
Gösterilecek Öğe yok!