Deep Purple Dream

Deep Purple Dream

79,90TL
Ürün Kodu: MEU 11048
Stok Stokda Var

Genel Bakış

Yaslan şimdi geriye, aç kalbini, derin bir nefes al ve bırak her şeyi... Dudağında hafif bir gülümseme ile tadını çıkar mor rüyaların. Bu güze...

Yaslan şimdi geriye, aç kalbini, derin bir nefes al ve bırak her şeyi... Dudağında hafif bir gülümseme ile tadını çıkar mor rüyaların. Bu güzel buğulu morumuz Deep Purple Dream "Classic" ve "Amplified(%30 daha uzun süre kalıcı) olarak her iki formülümüzde de bulunmaktadır.

Bütün renklerimizden de birebir sonuç alabilmeniz için saçlarınızın 11 DERECE PLATİNE kadar açılması gerekir. Deep Purple Dream 4 ile 11 derece platin ve açık kahverengi saç arasında kalan tüm tonlarda renk verebilir. Tutam testi yapılmasını öneririz.

Boyanın saçlarınızda minimum 45 dakika bekletilmesi gerekmektedir. Herhangi bir zararlı kimyasal madde içermediğinden dolayı saçlarınızda istediğiniz kadar bekletebilirsiniz. Bu sayede boya saçlarınıza daha derin işleyeceği için beslenmesini, canlı ve yumuşak olmasını sağlayacaktır.

Uyguladığınız rengin saçlarınızdan akma sürecinde, farklı tonlar oluşmadan kendi tonunda akması için Virgin Snow (11 derece platine kadar açılmış saçlarda istenmeyen pigmentleri yok etmek ve temiz bir beyaz elde etmek için kullanılır) adlı tonerimiz ile boyamanız gerekir. Bu sayede renk kendi tonlarında akacaktır. 

Pastel tonlar elde etmek isterseniz, Mıxer/Pastel-Izer (renklerin yapısını bozmadan, soldurmadan, pastelleştirmek için özel olarak üretilmiştir) adlı ürünümüzle pastelleştirebilirsiniz.

Saçlarınızı Manic Panic ile boyadıktan sonra değişimi ve muhteşem farkı hissedeceksiniz. Ürünlerimizin en büyük özelliği doğal ve bitkisel saç boyası olmasıdır. Hiçbir şekilde zararlı kimyasal madde (Paraben, Peroksit, Amonyak ve PPD) içermez ve saçınıza asla zarar vermez. Aksine yumuşatır ve parlatır.

Hayvanlar üzerinde test edilmeden üretilen Manic Panic, PETA (People for the Ethical Treatment of Animals) tarafından onaylı VEGAN bir markadır.

Uygulamayı yapmadan önce Dikkat Edilmesi Gerekenler - Sıkça Sorulan Sorular ve Kullanım Kılavuzu bölümlerini okumanızı tavsiye ederiz.

YANLIŞ UYGULAMALARDAN DOĞACAK SORUNLARDAN MARKAMIZ SORUMLU DEĞİLDİR!

11 Derece Platin Örneği

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!

Oylama Kötü           İyi
Gösterilecek Öğe yok!