Amethyst Ashes

Amethyst Ashes

79,90TL
Ürün Kodu: HCR 11077
Stok Stokda Var

Genel Bakış

40. yıldönümüne özel, mor bir dokunuş ile oluşan arduvaz grisi rengimiz Amethyst Ashes "Classic" formülümüzde satışa sunulmuştur. Çarpıntılara ned...

40. yıldönümüne özel, mor bir dokunuş ile oluşan arduvaz grisi rengimiz Amethyst Ashes "Classic" formülümüzde satışa sunulmuştur. Çarpıntılara neden olan özel etiket illüstrasyonu, 1977 yılında ikonik PUNK Dergisi'nin kurucu editörü efsanevi ressam John Holmstrom'un, sevilen New York Şehri üzerine Tish & Snooky'nin portresini çizmesi ve dünyanın dört bir yanından gelen Manic Panic takipçilerinin oylamasıyla oluşmuştur.

Bütün renklerimizden de birebir sonuç alabilmeniz için saçlarınızın 11 DERECE PLATİNE kadar açılması gerekir. 11 Derece platine kadar açılmamış saçlarda birebir sonuç alamazsınız.

LÜTFEN DİKKAT!  Amethyst Ashes için saçların 11 DERECE PLATİNE kadar açılması ve ardından  Virgin Snow (11 derece platine kadar açılmış saçlarda istenmeyen pigmentleri yok etmek ve temiz bir beyaz elde etmek için kullanılır) adlı tonerimiz ile beyaz bir saç elde edilmesi gerekmektedir. 11 Derece platine kadar açılmamış ve Virgin Snow uygulanmamış saçlarda MAVİ veya YEŞİL renkler ortaya çıkmaktadır. Kuaförler dışında evde yapılan açılmalarla bu ton elde edilemez (kuaför değilseniz). Mutlaka kuaförde açılma işleminin gerçekleşmesi gerekmektedir.

Boyanın saçlarınızda minimum 45 dakika bekletilmesi gerekmektedir. Herhangi bir zararlı kimyasal madde içermediğinden dolayı saçlarınızda istediğiniz kadar bekletebilirsiniz. Bu sayede boya saçlarınıza daha derin işleyeceği için beslenmesini, canlı ve yumuşak olmasını sağlayacaktır.

Uyguladığınız rengin saçlarınızdan akma sürecinde, farklı tonlar oluşmadan kendi tonunda akması için Virgin Snow (11 derece platine kadar açılmış saçlarda istenmeyen pigmentleri yok etmek ve temiz bir beyaz elde etmek için kullanılır) adlı tonerimiz ile boyamanız gerekir. Bu sayede renk kendi tonlarında akacaktır. 

Pastel tonlar elde etmek isterseniz, Mıxer/Pastel-Izer (renklerin yapısını bozmadan, soldurmadan, pastelleştirmek için özel olarak üretilmiştir) adlı ürünümüzle pastelleştirebilirsiniz.

Saçlarınızı Manic Panic ile boyadıktan sonra değişimi ve muhteşem farkı hissedeceksiniz. Ürünlerimizin en büyük özelliği doğal ve bitkisel saç boyası olmasıdır. Hiçbir şekilde zararlı kimyasal madde (Paraben, Peroksit, Amonyak ve PPD) içermez ve saçınıza asla zarar vermez. Aksine yumuşatır ve parlatır.

Hayvanlar üzerinde test edilmeden üretilen Manic Panic, PETA (People for the Ethical Treatment of Animals) tarafından onaylı VEGAN bir markadır.

Uygulamayı yapmadan önce Dikkat Edilmesi Gerekenler - Sıkça Sorulan Sorular ve Kullanım Kılavuzu bölümlerini okumanızı tavsiye ederiz.

YANLIŞ UYGULAMALARDAN DOĞACAK SORUNLARDAN MARKAMIZ SORUMLU DEĞİLDİR!

11 Derece Platin Örneği

 

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!

Oylama Kötü           İyi
Gösterilecek Öğe yok!