Rockabilly Blue Amplified

Rockabilly Blue Amplified

94,90TL
Ürün Kodu: ACR 71039
Stok Stokda Var

Genel Bakış

Karizma ve otoritenin güçlü imajını barındıran Rockabilly Blue başarının vazgeçilmez tılsımını temsil eder. Rockabilly Blue "Classic" ve "Ampl...

Karizma ve otoritenin güçlü imajını barındıran Rockabilly Blue başarının vazgeçilmez tılsımını temsil eder. Rockabilly Blue "Classic" ve "Amplified" (%30 daha uzun süre kalıcı) olarak her iki formülümüzde de bulunmaktadır.

Bütün renklerimizden de de birebir sonuç alabilmeniz için saçlarınızın 11 DERECE PLATİNE kadar açılması gerekir. Rockabilly Blue 4 ile 10 derece açık kahverengi ve açık sarı saç arasında kalan tüm tonlarda renk verebilir. Tutam testi yapmanızı öneririz.

Boyanın saçlarınızda minimum 45 dakika bekletilmesi gerekmektedir. Herhangi bir zararlı kimyasal madde içermediğinden dolayı saçlarınızda istediğiniz kadar bekletebilirsiniz. Bu sayede boya saçlarınıza daha derin işleyeceği için beslenmesini, canlı ve yumuşak olmasını sağlayacaktır.

Uyguladığınız rengin saçlarınızdan akma sürecinde, farklı tonlar oluşmadan kendi tonunda akması için Virgin Snow (11 derece platine kadar açılmış saçlarda istenmeyen pigmentleri yok etmek ve temiz bir beyaz elde etmek için kullanılır) adlı tonerimiz ile boyamanız gerekir. Bu sayede renk kendi tonlarında akacaktır. 

Pastel tonlar elde etmek isterseniz, Mıxer/Pastel-Izer (renklerin yapısını bozmadan, soldurmadan, pastelleştirmek için özel olarak üretilmiştir) adlı ürünümüzle pastelleştirebilirsiniz.

Saçlarınızı Manic Panic ile boyadıktan sonra değişimi ve muhteşem farkı hissedeceksiniz. Ürünlerimizin en büyük özelliği doğal ve bitkisel saç boyası olmasıdır. Hiçbir şekilde zararlı kimyasal madde (Paraben, Peroksit, Amonyak ve PPD) içermez ve saçınıza asla zarar vermez. Aksine yumuşatır ve parlatır.

Hayvanlar üzerinde test edilmeden üretilen Manic Panic, PETA (People for the Ethical Treatment of Animals) tarafından onaylı VEGAN bir markadır.

Uygulamayı yapmadan önce Dikkat Edilmesi Gerekenler - Sıkça Sorulan Sorular ve Kullanım Kılavuzu bölümlerini okumanızı tavsiye ederiz.

YANLIŞ UYGULAMALARDAN DOĞACAK SORUNLARDAN MARKAMIZ SORUMLU DEĞİLDİR!

11 Derece Platin Örneği

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!

Oylama Kötü           İyi
Gösterilecek Öğe yok!