Hot Hot Pink Amplified

Hot Hot Pink Amplified

94,90TL
Ürün Kodu: ACR 71015
Stok Stokda Var

Genel Bakış

Tozpembe, şeker pembe, koyu pembe, açık pembe, çekilin kenara bu pembe yanıyor! Göz alıcı çingenem yak bizi. Hot Hot Pink "Classic" ve "Amplified"...

Tozpembe, şeker pembe, koyu pembe, açık pembe, çekilin kenara bu pembe yanıyor! Göz alıcı çingenem yak bizi. Hot Hot Pink "Classic" ve "Amplified(%30 daha uzun süre kalıcı) olarak her iki formülümüzde de bulunmaktadır.

54 Farklı rengimizde de birebir sonuç alabilmeniz için saçlarınızın 11 DERECE PLATİNE kadar açılması gerekir. Hot Hot Pink 5 ile 10 derece koyu kumral ile açık sarı saç arasında kalan tüm tonlarda renk verebilir. Tutam testi yapmanızı öneririz.

Boyanın saçlarınızda minimum 45 dakika bekletilmesi gerekmektedir. Herhangi bir zararlı kimyasal madde içermediğinden dolayı saçlarınızda istediğiniz kadar bekletebilirsiniz. Bu sayede boya saçlarınıza daha derin işleyeceği için beslenmesini, canlı ve yumuşak olmasını sağlayacaktır.

Uyguladığınız rengin saçlarınızdan akma sürecinde, farklı tonlar oluşmadan kendi tonunda akması için Virgin Snow (11 derece platine kadar açılmış saçlarda istenmeyen pigmentleri yok etmek ve temiz bir beyaz elde etmek için kullanılır) adlı tonerimiz ile boyamanız gerekir. Bu sayede renk kendi tonlarında akacaktır. 

Pastel tonlar elde etmek isterseniz, Mıxer/Pastel-Izer (renklerin yapısını bozmadan, soldurmadan, pastelleştirmek için özel olarak üretilmiştir) adlı ürünümüzle pastelleştirebilirsiniz.

Saçlarınızı Manic Panic ile boyadıktan sonra değişimi ve muhteşem farkı hissedeceksiniz. Ürünlerimizin en büyük özelliği doğal ve bitkisel saç boyası olmasıdır. Hiçbir şekilde zararlı kimyasal madde (Paraben, Peroksit, Amonyak ve PPD) içermez ve saçınıza asla zarar vermez. Aksine yumuşatır ve parlatır.

Hayvanlar üzerinde test edilmeden üretilen Manic Panic, PETA (People for the Ethical Treatment of Animals) tarafından onaylı VEGAN bir markadır.

Uygulamayı yapmadan önce Dikkat Edilmesi Gerekenler - Sıkça Sorulan Sorular ve Kullanım Kılavuzu bölümlerini okumanızı tavsiye ederiz.

YANLIŞ UYGULAMALARDAN DOĞACAK SORUNLARDAN MARKAMIZ SORUMLU DEĞİLDİR!

11 Derece Platin Örneği

 

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!

Oylama Kötü           İyi
Gösterilecek Öğe yok!