paypal

PAYPAL

 

1) PayPal nedir?

PayPal, online ödeme yapmanın ve almanın daha hızlı, kolay ve güvenli yoludur. PayPal hesabı açtığınızda kredi kartı gibi finansal bilgilerinizi yalnızca bir kez girmeniz yeterlidir. Daha sonra PayPal ile yaptığınız alışverişlerde, bilgilerinizi girmeden yalnızca PayPal’da kayıtlı e-posta adresi ve şifrenizi kullanarak ödemelerinizi hızlı, kolay ve güvenli bir biçimde gerçekleştirebilirsiniz. PayPal tanıtım videosunu görmek için tıklayın.

2) PayPal’ı alışverişlerimde nasıl kullanırım?

PayPal’ı kabul eden bir siteden alışveriş yaparken, ödeme yöntemi olarak PayPal’ı seçtiğinizde otomatik olarak PayPal’ın güvenli web sitesine yönledirilirsiniz. PayPal hesabınıza giriş yaptıktan sonra kredi kartı bilgilerini girmenize gerek kalmadan alışverişinizin ödemesini yapabilirsiniz. PayPal, kart bilgilerinizi paylaşmadan bu ödemeyi satıcının PayPal hesabına transfer eder.  Böylece alışverişinizi yalnızca birkaç tıkla ve güven içinde tamamlamış olursunuz. Ayrıca PayPal ile Türk Lirası ödemelerinizde ek ücret alınmaz.

3) Ödemelerimi neden PayPal ile yapmalıyım?

PayPal ile her seferinde kredi kartı bilgilerinizi girme derdinden kurtulur, siparişinizi yalnızca birkaç dakika içinde verebilirsiniz. Üstelik PayPal ile teslim edilmeyen ve tanıtımından oldukça farklı teslim edilen fiziksel ürünlerde %100’e kadar para iadesi alabilirsiniz. PayPal ile alışveriş yaparak hem pratik hem de güvenli alışverişin keyfini sürersiniz.

4) PayPal’ı kullanmak ne kadar güvenli?

PayPal’da alıcılar, teslim edilmeyen ve tanıtımından oldukça farklı olan fiziksel ürünlerde ücretsiz PayPal Alıcı Koruması ile korunurlar. Bu sayede, gerekli şartlar yerine getirildiğinde kullanıcılar %100’e kadar para iadesi alabilirler. Detaylar için PayPal Alıcı Korumasısayfalarını inceleyebilirsiniz. 

5) PayPal hesabım yok, nasıl hesap açabilirim?

PayPal hesabı açmakücretsizdir ve yalnızca birkaç dakika sürer. www.paypal.com.tradresinden hemen bir PayPal hesabı açabilirsiniz. Ayrıca PayPal’ın Facebook fan sayfasından da birkaç dakikada PayPal hesabı açabilirsiniz.

6) PayPal ile ilgili yardıma ihtiyacım var, kime ulaşabilirim?

PayPal ile ilgili sorularınızın yanıtlarını PayPal Yardımsayfasında bulabilir, 444 77 01 numaralı telefondan veya destek@paypal.com.tradresinden PayPal Müşteri Hizmetlerine ulaşabilirsiniz. Ayrıca Facebook sayfamızdanda sorularınızı kolaylıkla iletebilirsiniz.

 

 

 

Bu site, IdeaSoft® - Akıllı E-ticaret Paketleri ile hazırlanmıştır.