İPUÇLARI

Tecrübeli Manic Panic Saç Boyası kullanıcılarından sizler için ipuçları ve öneriler aldık. Boyalarımızın müdavimiyseniz de, MANIC PANIC’i ilk kez de kullanıyor olsanız da, bu sayfa gerçekten işinize yarayacak.

SİZİN DE KENDİ TECRÜBELERİNİZDEN YOLA ÇIKARAK HERHANGİ BİR İPUCUNUZ VARSA LÜTFEN info@manicpanicturkiye.comADRESİNE E-MAİL ATIN.

TEMEL MANIC PANIC SAÇ BOYAMA TALİMATLARI İÇİN LÜTFEN BURAYA TIKLAYIN.
BELLİ BİR MANIC PANIC SAÇ RENGİ İLE İLGİLİ İPUÇLARI ARIYORSANIZ İYİNİN EN İYİSİ BÖLÜMÜMÜZE BİR GÖZ ATIN.

SAÇIN RENGİNİ ÖNCEDEN AÇMADAN BOYAMA
Evet MANIC PANIC saç boyaları ile saçınızın rengini önceden açmadan boyamak, 11 yaşındaki Casey’nin de test edip onayladığı gibi mümkün. Annesi Krista “Vampire Red Gel” adındaki jelli formülü kullandı. Bize şunları yazdılar; “Saçı yıkadık, havluyla kuruladık ve bir fırça yardımıyla boyayı saça sürdük ve sonrada bol bol taradık. Sonrasında saçı bone ile kapatarak 2 saat bekledik. Eğer bone takmazsam ve Casey o şekilde uyursa her yeri berbat edeceğinden korktum. Alnına gelen boyayı kolaylıkla çıkarabilmek içinde bir numara keşfettik. Saç çizgisi boyunca (çalıştığım hayvan hastanesinden getirdiğim) bandaj şeklindeki bantlardan taktık. Boyama süresince bu tip bir bandı derinize yapıştırın. İşiniz bittikten sonra ise bandı çekin çıkarın ve bu şekilde boya izi bulaşmamış bir teniniz olur…” Fotoğraftan da görebileceğiniz gibi Krista işini biliyor.
.

SAÇIN BELLİ TUTAMLARINI BOYAMAK İÇİN İPUCU:
Gerçekten oldukça hoş bir ipucum var. Eğ
er saçınızı tutam tutam farklı renklere boyamak istiyorsanız bunu okumalısınız. Bu konuyla bende uzun bir süre uğraştım. Sağ olsun bir tanıdığım boyamak istemediğim saç tutamına vazelin sürmemi söyledi. Uyarıyorum! Eğer bütün gece saçınızdan o vazelini çıkarmak için uğraşmak istemiyorsanız sakın ama sakın bunu denemeyin. Bunun yerine sadece boyamayı istemediğiniz tutamı saç kremi ile kaplayın. Evet! Eğer o bölüme boya damlayacak ya da bulaşacak olursa hafifçe silin gitsin. Bu aynı zamanda onca saç rengini açma uğraşısından sonra saçınızı canlandırmaya da yarıyor ve saçınızı buladığınız bu saç kremi yıkayıp iyice duruladığınızda akıp gidiyor. Bu harika bir şey. Saçınızı inanılmaz kolay boyuyorsunuz ve işiniz bittiğinde saçınızda sizde çok mutlu oluyorsunuz
J -rachizzle

HARİKA SAÇLAR:
Saçımı birçok kere boyamış olduğum için ilk başta saçımın rengini açmama gerek yoktu. Tek yaptığım şey saçıma “Vampire Red” rengini yedirmek, 2 saat beklemek, biraz ısı vermek, daha sonra yıkamaktı. Balyaj yapmak istediğimde ise saçımı tutam tutam ayırıp “Raven” adlı kuzguni siyah renkli boyayı sürdüm, önceden boyadığım saçımın rengini bozmasın diye de boyadığım tutamları folyo ile sardım ve işte! Saçlarım mükemmel oldu. Bu arada saçımın rengini sabit tutabilmek için şampuanımın içine birazcık (1 çorba kaşığı kadar) “Vampire Red” adlı boyadan damlattım. -Billie


Sonraki Sayfa

Bu site, IdeaSoft® - Akıllı E-ticaret Paketleri ile hazırlanmıştır.